Сторінка батьків

ПРИЙНЯТТЯ ДІТЕЙ У ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Зарахування дитини до дошкільного навчального закладу - це відповідальний момент як для батьків, так і для керівника закладу. З цього моменту починаються юридичні відносини між батьками та працівниками дошкільного навчального закладу, тому всі повинні чітко усвідомлювати міру відповідальності за ці відносини, а починаються вони з першої зустрічі у завідувача дошкільного навчального закладу.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ № 42 "Мальвіна"

Для зарахування дитини у дошкільний заклад необхідно надати:
 - заяву батьків, або осіб, що їх замінюють;
 - свідоцтво про народження дитини;
 - медичну довідку про стан здоров'я  та епідеміологічне оточення;
 - документи, необхідні для визначення пільг та розмірів оплати за утримання дитини в дошкільному закладі;
 - прийом дітей здійснюється керівником дошкільного закладу протягом календарного року.

Ласкаво просимо до нашого дитячого садочка!

Найпоширеніші запитання при вступі до ДНЗ

Чи може керівник дошкільного навчального закладу відмовити батькам у прийомі дитини до закладу без медичної довідки?

Так. Тому, що відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003р. №305, а також ст.15 Закону України від 06.04.2000р. "Про захист населення від інфекційних хвороб" прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом.

Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також, якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.